Search
Personal menu / Language Selector
Filters

FOR PETS 2015 - PRAHA LETŇANY

Monday, August 1, 2016

Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.Firmu Plaček Pet Products s.r.o. budou reprezentovat značky Ontario, Beaphar, Eukanuba a Goods (Dog Fantasy, Magic Cat, Small Animals, Bird Jewel, Aqua Excellent). Připravili jsme pro návštěvníky plno zajímavých akcí, například při nákupu Ontario 13 kg krmiva, dostanete 2,5 kg zdarma. U Ontario stánku Vás čeká také dárek až v hodnotě 250 Kč, když nakoupíte nad 350 Kč.

Pokud pro Vašeho mazlíčka zvolíte krmivo Eukanuba, určitě Vás zaujme sleva 150 Kč a doprava zdarma až k Vám domů a to dle vámi vybraného termínu. Nemusíte tedy řešit, jak si balení krmiva odnesete a jestli máte u sebe nějakou hotovost.

Neváhejte a navštivte nás v Letňanech! Budete si moci prohlédnout nejnovější trendy v oblasti krmiv, kosmetických přípravků a dalších chovatelských potřeb. Součástí veletrhu jsou i další akce spojené s rodinou a volným časem.

Těšíme se na Vás!

 


5. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata

9. 4. – 12.4.2015


PVA EXPO PRAHA

Beranových 667, Praha 9 - Letňany


Leave your comment