Hledat
Osobní nabídka / Výběr jazyka
Filtry
RSS

Novinky

Recepční -6. dubna 2021
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a Rumunsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici Recepční
Samostatná účetní -9. dubna 2018
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a ve Slovinsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici: Samostatná účetní
Nová, vylepšená receptura původní řady založené na kuřecím mase a bramborách. Vysoce kvalitní, superprémiové krmivo pro psy všech velikostí a životní etapy z garantovaných zdrojů surovin.
OntarioClub -11. srpna 2016
Pokud máte zaregistrovanou chovatelskou stanici a vlastníte minimálně jednu fenku v produktivním věku, můžete se stát členem Ontario Clubu a čerpat tak řadu výhod. (Výhodná cena chovatelského balení, dárky, slevy za výstavní úspěchy...)
NOVÝ WEB Ontario.cz -1. srpna 2016
Ontario neustále pracuje na rozšiřování stávajících produktů o nové druhy (granule, konzervy, snacky a další) a přibývají další nové produkty (vaničky, tyčinky …). Nejnovějším přírůstkem do rodiny Ontario produktů jsou nové příchutě granulí, které zahrnují i některé hypoalergenní druhy obohacené o směsi bylinek a koření. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli pro Vás připravit nové, přehlednější stránky s ještě lepší prezentací produktů
Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.
V poslední době uvedlo Ontario na trh řadu zajímavých a velmi úspěšných novinek.
7.-8.9. 2013 jsme se vypravili na Moravskoslezskou národní výstavu psů v Brně! Vzhledem k příjemnému počasí bylo vysoká návštěvnost! Vítězem výstavy s titulem BIS se stal zástupce plemene Barzoj (Ruský chrt)
Pitbull Show 2013 -1. srpna 2016
Pár záběrů z Pitbull Show 2013, na které se Ontario aktivně podílelo! Všem soutěžícím jsme drželi palce!
Ontario rozdávalo první výherní poukazy na nákup produktů Ontario v hodnotě 2 000 Kč!
Dne 4.5.2013 proběhla klubová výstava Moloss clubu kompletně sponzorovaná Ontariem!
PRODUKTY PRO KOČKY -1. srpna 2016
.
PRODUKTY PRO PSY -1. srpna 2016
.
Kočky, jak známo, milují teplo. Zimu a sychravé plískanice zrovna nevyhledávají. Přesto se s chladným počasím dokážou zdravé kočky vyrovnat. Vaši pomoc ale určitě ocení.
V říjnu probíhala na webovém portálu Zena.cz soutěž o krmení na tři měsíce zdarma. K účasti v soutěži se stačilo zaregistrovat, správně odpovědět na dvě otázky a zkusit štěstí v tipovací otázce kolik se zúčastní této soutěže lidí.
Ontario je vysoce kvalitní superprémiové krmivo pro psy a kočky, respektující osvědčené kanadské receptury, vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Nutriční hodnoty a vyvážený obsah živin jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly zárukou zdraví vašeho domácího mazlíčka, nezatěžovaly jeho organismus a poskytly mu dostatek živin k pokrytí jeho nutričních potřeb.
Dne 22.9.2012 jsme se společně s časopisem planeta zvířat zúčastnili unikátního projektu Sen zvířat.
Ve dnech 14. a 15. července jsme s naší značkou krmiv Ontario navštívili Národní výstavu psů v Mladé Boleslavi.
INTERZOO 2012 -1. srpna 2016
Vážení obchodní partneři a přátelé krmiva Ontario Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu na našem stánku ve dnech 17.5 – 20.5.2012 v Norimberku. Těšíme na Vás opět v roce 2014.
Prodejci -1. srpna 2016
Seznam prodejců krmiva ONTARIO
AKČNÍ NABÍDKA -1. srpna 2016
.
Od 12.7.2010 Vám Ontario nabízí novou řadu krmiv Ontario. Novinkou je zařazení granulek pro malá plemena - Adult Mini. Nové Ontario je vysoce kvalitní prémiové krmivo vyrobené ze 60 % kuřecího nebo 50% jehněčího masa a zeleniny. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.
Natural Meat Snacks -1. srpna 2016
Představujeme Vám novinku v portfoliu Ontario! 100% přírodní masové pamlsky.
V poslední době uvedlo Ontario na trh řadu zajímavých a velmi úspěšných novinek. Některé jste určitě stačili zaregistrovat, ale i přesto nám dovolte seznámit Vás alespoň s těmi nejzajímavějšími! Ontario cat/dog Stick
Ve dnech 14. a 15. července jsme s naší značkou krmiv Ontario navštívili Národní výstavu psů v Mladé Boleslavi.
Cílem každého majitele psa je dlouhý a spokojený život pro jeho čtyřnohého přítele. Díky inovativnímu složení krmiv Ontario pomáháme tento cíl naplnit.
ONTARIO -3. listopadu 2012
Ontario je vysoce kvalitní superprémiové krmivo vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.